ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

FCB

Školská florbalová liga - ČEPS CUP

KRAJSKÉ FINÁLE ŠKOLSKÉ FLORBALOVÉ LIGY – OLOMOUCKÝ KRAJ, KLUCI

Dnes 17. 12. 2018 od 8:30 vybraní žáci z 4. a 5. třídy bojovali ve florbale o postup do dalšího kola florbalové ligy s dalšími 17. družstvy. Bohužel, musíme uznat soupeři byli lepší a zaslouženě vyhráli. Naše družstvo nic nedalo zadarmo a soupeři museli vydat veškeré úsilí, aby postoupili dále.

Musím kluky pochválit za jejich obětavost a pěknou hru.

zápis 2018930 Medium

Ing. Břetislav Hájek