ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Ve dnech 15. a 16. ledna 2014 naši školu navštívili budoucí prvňáčci. Byl to pro ně i jejich rodiče důležitý den zahájení vstupu do další etapy života. Jak se dětem u zápisu dařilo?  Všechny zvládly zápis na jedničku! Dokázaly, že poznají barvy, geometrické tvary, mají početní představivost, umí malovat i vyprávět pohádku.

V září děti nastoupí do prvních tříd a  stanou se z nich opravdoví školáci. Ve škole na ně čeká hodně nového nejen k učení a poznávání, ale i noví kamarádi a učitelé.

V červnu plánujeme schůzku pro rodiče budoucích prvňáčků. Rodičům  budou poskytnuty všechny důležité a aktuální informace. Rodiče budou na tuto schůzku písemně pozváni. 

Jana Horalíková

 

zapis01 zapis02 zapis07 zapis03 zapis04 zapis08 zapis05 zapis06