ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

FCB

Školský pohár České pojišťovny – florbal 1.-5.třída

„DRACI Z OSECKÉ“

Počet přihlášených týmů se oproti loňsku navýšil téměř o sto, do první fáze turnaje by tak mělo nastoupit 772 týmů. Do dubnového Finálového turnaje se však probije jen dvanáct z nich, šest v kategorii chlapců i dívek.

V listopadu začala okresní kola.Naše škola se přihlásila pod názvem „Draci z Osecké“. Okresní kolo se konalo 26.11.2013 v Hranicích. Kluci vyhráli všechny zápasy ve skupině. Do finále postoupili se ZŠ Hranice,1.Máje. Zápas byl napínavý a v prvním poločase byl výsledek 3:3. V druhém poločase kluci předvedli nádherné akce !!!Tým Draků vyhrál 5:3 a zajistil si postup do krajského kola.

„Drakům z Osecké“ držíme palce a věříme, že v lednu v krajském kole budou opět nejlepšíJ!!!

Denisa Koláčková

draci01 draci02